В Урядовому контактному центрі відбулися збори представників трудового колективу

15 березня 2019 року відбулися збори представників трудового колективу державної установи «Урядовий контактний центр» з питання звітування про виконання Колективного договору.

Виконуючий обов’язки директора державної установи «Урядовий контактний центр» Олена Антоненко ознайомила присутніх з результатами господарсько-фінансової діяльності Центру по виконанню Колективного договору. Керівник установи поінформувала про те, що Адміністрацією виділялись кошти для культурно-масової, спортивної та оздоровчої роботи, частина яких витрачались на закупку питної води для працівників Центру, придбання мікрохвильових печей, які були встановлені у кімнатах відпочинку та інше. Вчасно проводилось безготівкове перерахування членських профспілкових внесків.

Голова первинної профспілкової організації Урядового контактного центру Ірина Мельниченко розповіла про проведені заходи, що були спрямовані на виконання прийнятого Колективного договору. Зокрема, членам профспілкової організації виплачувалася матеріальна допомога на оздоровлення, надавалися премії з нагоди визначних подій в житті (у зв’язку із одруженням та при народженні дитини), організовувалися екскурсії, виплачувалися кошти для компенсації витрат на проїзд.

Соціально-партнерські відносини трудового колективу, профспілкової організації та Адміністрації Центру і надалі сприятимуть розв’язанню нагальних інтересів працівників та захисту їх прав.

Виконуючий обов’язки директора Урядового контактного центру Олена Антоненко знайомить присутніх з результатами господарсько-фінансової діяльності Центру по виконанню Колективного договору
Голова первинної профспілкової організації Урядового контактного центру Ірина Мельниченко звітує про виконання Колективного договору
Під час зборів