Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Робоча зустріч фахівців «гарячої лінії» 15-47 з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей з представниками Центру допомоги врятованим.

11 серпня 2023 року за ініціативи Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Урядової уповноваженої з ґендерної політики, за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні, UNFPA Ukraine та UA Experts відбувся круглий стіл в Київському Центрі допомоги врятованим.

Круглий стіл зібрав представників та представниць «гарячих ліній» та органів державної влади, зокрема:

– «Гарячої лінії» 15-47 з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;

– Національної гарячої лінії ГО «Ла Страда – Україна»;

– Уповноваженого ВРУ з прав людини;

– Контактного центру системи безоплатної правової допомоги;

– Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем»;

– Міжнародної організації з міграції;

– Міністерства внутрішніх справ;

– Національної поліції;

– Міністерства охорони здоров’я;

– Національної соціальної сервісної служби;

– Фонду ООН в галузі народонаселення (UNFPA);

– Центру допомоги врятованим у м. Київ;

– Міністерства соціальної політики;

– Міністерства закордонних справ.

Метою круглого столу було представити роботу та можливості Центрів допомоги врятованим в наданні допомоги постраждалим громадянам.  

В межах заходу фахівці «гарячої лінії» з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей за коротким номером 15-47 ознайомились з роботою Центру допомоги врятованим, обговорили практичні аспекти налагодження співпраці з Центрами по всій країні та поділились досвідом своєї роботи.