Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Працівники Урядового контактного центру взяли участь у забігу «Acting for Survivors»

Працівники Урядового контактного центру взяли участь у забігу «Acting for Survivors», який приурочено до Міжнародної акції «16 днів активізму проти насильства».

ℹ️Організатором масштабної події виступила ГО «UA Experts».

Загалом участь прийняли 1500 учасників з яких майже 50 працівників Урядового контактного центру.

Так, у номінації “Наймасовіший забіг проти проявів насильства над цивільним населенням” було встановлено рекорд України. Усі учасники, які досягли фінішу нагороджені пам’ятними медалями учасників.

 📢Акція –  масштабна ініціатива Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної спільно з ГО “UA Experts”, за підтримки ООН в Україні. Спортивний захід об’єднує сотні учасників з українських міст, а також нашу діаспору у Чикаго, США.

«Acting for Survivors» — солідарний прояв небайдужості до постраждалих, які пережили або й досі перебувають в стані насильства. ☝️Місто проведення обрали не випадково, адже місто Ірпінь було частково окупованим та зруйнованим.

Вулицями, якими пройшов забіг «Acting for Survivors», здійснювали евакуацію мешканців Ірпеня,  вони прямують до мосту «Дорога життя», який був єдиним можливим шляхом покинути місто .

Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина закликала українців не мовчати про свій біль та звертатись до Центрів допомог, а зокрема на 📞«гарячу лінію» 1547.

«Acting for Survivors» плануть зробити щорічним традиційним національним заходом до Міжнародної акції «16 днів активізму проти насильства», який будуть відзначатися з 25 листопада до 10 грудня у більше ніж 100 країнах світу.