Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Національний форум «Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325: реалізація на національному та місцевому рівнях в умовах війни».

26 – 27 червня 2023 року був проведений національний форум «Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325: реалізація на національному та місцевому рівнях в умовах війни». У зазначеному заході Державну установу «Урядовий контактний центр» представляла начальниця відділу обробки звернень з питань протидії торгівлі людьми та домашньому насильству.

Під час офіційного відкриття форуму з промовами виступили Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець, директорка зі стратегічного розвитку Українського Жіночого Фонду Наталія Карбовська, а також представниця UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні  Сабін Фрейзер Гюнеш.  В онлайн форматі з Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс, Послом Королівства Норвегії в Україні Хелене Санд Андресен та заступницею Голови місії Посольства Королівства Нідерландів в Україні Есселіен ван Ертен було обговорено міжнародні пріоритети для просування та реалізації резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», а із заступницею міністра соціальної політики України Уляною Токарєвою, заступницею міністра внутрішніх справ України Катериною Павліченко, заступницею начальника Луганської обласної військової адміністрації Катериною Безгинською обговорили локалізацію Національного плану дій на виконання резолюції на центральному та місцевому рівнях.

Форум зібрав більше 300 учасників та учасниць для визначення стану впровадження Національного плану дій. Учасники та учасниці фокусувалися на розробці рекомендацій щодо жіночого лідерства та відновлення, посилення інституційної спроможності сектору безпеки та оборони у сфері забезпечення ґендерної рівності.

Захід організовано UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні в партнерстві з Урядовою уповноваженою з ґендерної політики, Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерством соціальної політики України,  Українським Жіночим Фондом / Ukrainian Women’s Fund, за фінансової підтримки урядів Норвегії, Швеції, Нідерландів, Канади та Великої Британії.